| jupiterestru a întrebat:

Habar nu am sa gatesc, stau singur, dar habar nu am... mananc pe unde apuc si cartofi prajiti, mi-ar place sa stiu sa gatesc, dar nu ma pricep si nu`mi place deloc, ce-i de facut baaai expertii lu' Peste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancaruri usoare,si vei invata.oua ochiuri,omleta,cartofi pai,spaghete fierte si sos de rosii,lapte cu paste sau orez,dupa aia pestele se facre repede,fiert, prajit, nu e mare scofala.gresesti odata, dar a doua oara reusesti si faci bine.o sa fii un bucatar care gateste mancaruri atat de bune de te lingi pe unde ies.bafta si succes.incearca.nu ai ce pierde.

6 răspunsuri:
| MescaMascalina a răspuns:

Se cumpara o carte de bucate si se rasfoieste pana la saturare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper să te mai uiți pe aici! Te rog să intri la această adresă:
http://zinnaida.ro/retete-culinare/ Sunt rețete pe care le poate realiza oricine, mai ales că au explicații foarte amănunțite despre ceea ce ai de făcut. Poți începe scriind la search "retete rapide", dar nici celelalte nu sunt prea greu de realizat. Succes!

| DonyHD a răspuns:

Daca ne iei cu expertii lu peste tu te astepti sa te ajute cineva? jerpelitule stai si mori de foame o sa ajungi ca Bear Grylls sa incepi sa mananci plante din casa sa nu mori de foame.

| jupiterestru explică (pentru DonyHD):

Ce sari de cur in sus DonyHD, te-ai simtit jignit d-asta ai ripostat amaratule, uite altii nu s-au simtit si mi-au raspuns, Imi iau trancanu si iti zbor creierii daca te prind...

| m0x a răspuns:

I dont want to live on this planet anymore!