| vladuts3 a întrebat:

Am o intrebare, in legatura cu mancarea.
Nu pot manca orice mancare, cel mai mult mananc cartofi pai (prajiti). Si inca cateva., Nu-mi place ciorba. Carne, mai deloc..pestele..si multe mancaruri, ce pot face sa pot manca orice?

Răspuns Câştigător
| jhonsmyth a răspuns:

Vointa daca ai, faci de toate, indiferent de situatie, trebuie sa ai vointa, imi dai fuundahappy

14 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Si cu sanatatea cum stai?

| vladuts3 explică (pentru VadTot):

Bine, n-am probleme.

| VadTot a răspuns (pentru vladuts3):

Poate nu acum dar cand vei ajunge pe la 20ani sigur vei avea..Nu Vreau sa ti jignesc parintii tai.Dar sunt de vina pentru ca te a lasat sa mananci doar cartofii prajiti Si in loc de apa cu siguranta bei cola.sau vreo alta bautura deloc sanatoasa! Cel mai bine este sa vorbesti cu parintii tai si sa le spui ca te ai saturat sa te hranesti doar cu cartofii prajiti si sa te duca la medicul de familie! ok?

| vladuts3 explică (pentru VadTot):

Nu, nu beau cola. Cand am fost la doctor au spus sa nu ma forteze ca voi da in hepatita. Dar eu nu pot manca alte mancaruri, nu e vina parintilor. Nu-mi plac pur si simplu

| VadTot a răspuns (pentru vladuts3):

Cum naiba sa dai in hepatita daca te forteaza! Numai manca pur si simplu si cu asta basta! Inearca sa mananci si nu te mai gandii ca nu ti placa! Mananca pur si simplu ok? Cred ca totul se intampla in creierasii tai de copil! Adica tu zii de zi mananci doar cartofi prajiti?

| vladuts3 explică (pentru VadTot):

Tu crezi ca eu nu vreau? Am incercat. Numai mananc, cand nu e ce-mi place...Si cu cartofii prajiti, cam da.

| VadTot a răspuns (pentru vladuts3):

Imagineaza ti ca mananci cartofi prajiti cand mananci o ciorba de exemplu~~!

| vladuts3 explică (pentru VadTot):

Am sa incerc, Multumesc frumos. E chestie de vointa? Sau trebuie` sa merg la doctor?

| vladuts3 explică (pentru jhonsmyth):

Mmm, is cam nou pe TPU. Habar n-am ce e aia funda, Dar iti dau. happy

| jhonsmyth a răspuns (pentru vladuts3):

Poi dai pe cel mai bun raspuns adica dai la mine la raspuns pe fundahappy

| vladuts3 explică (pentru jhonsmyth):

Ok, ok laughing))

| jhonsmyth a răspuns (pentru vladuts3):

Mersihappy

| jhonsmyth a răspuns (pentru vladuts3):

Vointa daca ai, faci de toate, indiferent de situatie, trebuie sa ai vointa, imi dai fuundahappy

| jhonsmyth a răspuns:

Sport cat de mult si incearca sa mananci lamaie cat de mult, si sigur or sa iti vina pofa de mancare... pofta buna