| Dragonița a întrebat:

Heeei!
Nu știu dacă e cea mai inspirată întrebarea, adică corect formulată. Dar eu de obicei spăl hainele cu detergent și balsam de rufe, dar când îmi scot rufele, nu miroase a balsam cum îmi place mie, e un miros amestecat, credeți că dacă aș folosi un detergent fără miros și aș pune balsam de rufe, ar mirosi a balsam de rufe, nu? ????????????????????????

(E cea mai tâmpită întrebare)

Răspuns Câştigător
| artemidak a răspuns:

De fapt se poate ca tu sa te fi învățat cu mirosul, o perioada incearca sa nu mai folosești balsam.

1 răspuns:
| Mada1920 a răspuns:

Poate ai probleme la masina de spalat asa cum am avut si eu. Adica sa iti traga balsamul de rufe din masina in momentul in care trage si detergentul, cand intra apa. Daca se intampla acest lucru e logic ca pana la limpezirea rufelor si a scurgerea balsamului, mirosul se duce.