| PovesteaVieţiiMele a întrebat:

Heeei!
Revin cu o noua intrebare in legatura cu Dieta Dukan.

Imi puteti da retete specifice perioadei de atac? Si inca ceva: Am auzit ca la unii ba funcioneaza, ba nu functioneaza.Deci,as vrea sa imi raspunda doar cei care au tinut aceasta dieta.

Multumesc! Funda!

A da,si, raspuns rapid va roooog! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt pur comerciale, nu există diete minune.
Învață să mănânci, să combini corect alimentele și practică un sport de masă.
http://calorii.oneden.com/
Mergi pe multe fructe și legume cât mai proaspete, carne foarte slabă, lactate degresate, ceaiuri depurative. Trei mese principale pe zi și două gustări, la aceleași ore mereu dacă se poate, etc.
Succes!
Pa, pa

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi reţete pentru etapa de Atac la linkul :
http://dietadukan.ro/......ieta-dukan

Toate cele bune.

| fataroz a răspuns:

Ai grifa caci aceasta dieta odata ce o ti trebuie sa continui tot restul vietii deoarece matusa ea s-a lasat, iar acum s-a ingrasat foarte mult. ATENTIE!