| Băă_Oana_1988 a întrebat:

Ma gandesc sa tin si eu dieta Dukan.
Ati tinut-o? Cat ati slabit[ in cat timp atac/cruaziera/consolidare]? happy Va rog sa fiti sinceri si sa ma ajtati big grin Dau fundita primului raspuns complex happy

2 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Nu încerca dieta Dukan. E o dietă hiperproteică și foarte multe persoane au ajuns la spital. Încearcă dieta ketogenică

| Derp02 a răspuns:

Am folosit-o si e foarte buna, intr-o luna am slabit 25 kg, iti recomand aceasta dieta, este foarte buna, multi o folosesc.