| Printesyka a întrebat:

Hei TPU, ati incercat vreodata seva de artar? Daca da, sa-mi spuneti ce gust are daca va place ca eu nu am incercat.

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Stiam de seva de mesteacan ca este recomandata sa o folosesti in bauturi ca un tonic, ca ar avea acelasi gust ca al siropului de artar si ca ar avea utilizari asemanatoare ca acesta.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Hei. Seva sau sirop? Dacă te referi la sirop, este dulce, bun și comestibil, perfect de pus pe clătitewinking.

| Printesyka explică (pentru Celcestietot):

Seva de mesteacan este acelasi lucru ca siropul de artar?

| Celcestietot a răspuns (pentru Printesyka):

Stiam de seva de mesteacan ca este recomandata sa o folosesti in bauturi ca un tonic, ca ar avea acelasi gust ca al siropului de artar si ca ar avea utilizari asemanatoare ca acesta.