| mwentosana a întrebat:

Am cumparat Mountain Dew de 1 litru de la un magazin si ni se pare ca are gust si miros de artar, ca inghetata. Chiar are?

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Si mie mi se pare, chiar aseara am luat o sticla si am vazut.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat un bax de 8 flacoane la 1. 5l din Kaufland si are un gust groaznic.Si nu e prima data cand patesc sa aiba un gust rau.Pacat ca se prostesc. Pierd si ei, si noi, consumatorii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 1. 5 L... e a doua sticla pe care o cumpar, cu gust oribil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e ma

| diesel94 a răspuns:

Da chiar are, s-a stricat de tot bagamias ceva in sucu lor