| BυαHн ▀▄▀▄▀ a întrebat:

Ati patit vreodata sa nu aveti curajul sa"i spuneti unui baiat ca va place de el?

Răspuns Câştigător
| Emma a răspuns:

Dahappy
Si nu mi se pare ceva anormalstraight face

10 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Eu nu spun niciodata unui baiat ca il plac, prefer sa ii arat asta.
de ce? pentru ca imi e teama de un "nu" trantit in fata. daca ii dau de inteles atunci e mult mai simplu.eu ma voi apropia de el si daca si el vrea ceva se va apropia si el, daca nu se va retrage fara sa imi tranteasca in fata un "nu". asa nu ma simt nici eu penibil si nu se simte nici el prost ca a trebuit sa ma respinga.
incearca sa faci la fel si tu.asa scapi si de teama de ai zice ca il placi.

| shtephie a răspuns:

Da, mi s-a intamplat!
Dar si cand ii spui si el iti acorda indiferenta sa vezi cum elaughing
Nu risti, nu castigiwinking

| anaid a răspuns:

Cam de fiecare data?:d
Sunt mult prea orgolioasa sa o fac si in fond.am facut`o o data si mi-a ajuns(relatia a fost un esec total happy )
Daca baiatul nu face primul pas eu trec mai departe indiferent de cat de mult imi placehappy
Ps: nu spun ca este bine ce fac laughing doar ca asa sunt si nu ma pot schimbahappy

| blue-star a răspuns:

Desigur! De fiecare data!
Emotiile ma coplesesc pur si simplu. dar intr-un final mi-am facut curaj de fiecare data si am spus ce simt, deoarece e mai bine asa.
Pentru ca daca nu-i spui ce simti s-ar putea ca atunci cand ai curaj sa fie prea tarziu.
Deci, daca tu ai patit asa, gandeste-te in felul urmator:,, va fi mai bine dupa ce fac asta!'', si asa va fi mult mult mai usor.
Noroc si succes!

| bOse a răspuns:

Vorbesc eu in caz ca damele se rusineaza, desigur ca nu au curaj, nici noi nu avem curaj.

| qwerty21 a răspuns:

Da.doar ca unei fete.happy

| ladygaga a răspuns:

De fapt, mi se intampla asta tot timpul cand imi place vre`un baiat.

Cum a zis si izabella, prefer sa arat. Daca ma place, va veni la mine. Daca nu, mai sunt baieti.

| abcdefg a răspuns:

Uneori. Dar asta se numeste neincredere. Oricum, la un moment dat dupa un timp, va trebui sa-i spui, sa aflii daca mai are rostul sa visezi si sa ai sentimente pentru el, sau daca a fost totul degeaba. Dar inainte de ai spune, ar trebui sa fi legat o prietenie.

| flory_5471 a răspuns:

Da, si acum regret amarnic lucrul asta. Am crezut ca o sa imi treaca, dar nu s-a intamplat asta desi au trecut 2 ani de atunci. Cel mai bine e sa faci ceva atunci cand e momentul, sa spui ce ai de spus atunci, mai tarziu s-ar putea sa fie prea tarziu. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuhee hee dar totul tine de increderea in propria ta persoana, in propriile tale ganduri + 1strop de curajbatting eyelashes