| Inutza0102 a întrebat:

la scoala trebuie sa gatesc marti la tehnologie si nu stiu ce sa faccryingimi puteti sugera ceva fara prajire sau coacere va rog! si daca se poate si retetahappyceva cum ar fi icre.....sau salata
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing da nu te agita asa ca se taie maioneza si intrebarea era cu ce te duci, nu daca exista priza si daca ai voie cu mixerul

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci cu mixerul sau cu lingura de lemn pentru icre?hee hee

| Inutza0102 explică (pentru anonim_4396):

(in caz de la voi nu e asa...)la noi la scoala exista prize si normal ca avem voie u mixerul ca nu suntem clasa a patra da?

| Inutza0102 explică (pentru anonim_4396):

Nu m-am agitat si nu cred ca m-ai vazut ca sa poti sa zici asta... si ma duc cu mixerul ca merg cu masina nu pe jos si pot sa il car

| valentino52 a răspuns (pentru Inutza0102):

Nu esti clasa a 4a ...esti a 5-a. Deci ce mai..esti deja matura poti umbla cu un mixer sa inteleg! Dar in clasa a 4a ce te oprea?

| Inutza0102 explică (pentru valentino52):

Daca vrei sa stii eu gatesc pentru ca stiu si pentru ca imi place si nu prea vreau sa ma bag in seama cu oameni care nu merita si care fac umbra degeaba paaa

| valentino52 a răspuns (pentru Inutza0102):

Ce pot sa-ti spun inscrie-te la Masterchef Junior... acolo sa vezi copii de 8 ani care fac beef wellington

| anonim_4396 a răspuns (pentru Inutza0102):

laughing da nu te agita asa ca se taie maioneza si intrebarea era cu ce te duci, nu daca exista priza si daca ai voie cu mixerul

| Inutza0102 explică:

Nu prea cred ca intelegi ce inseamna cuvantul pa
P.S. ignore