| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vouă cum vă place cel mai mult să pregătiți broccoli?

20 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fiert, dupa condimentat si putin tras la tigaie cu niste unt.

In rest... in ceva supa crema cu brocoli si pui (cream stew)

| siriusblack98 a răspuns:

Nu-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Super...tocmai m-am uitat la un clip pe Youtube cu broccoli și piept de pui în sos de smantână și cașcaval. Nu sună rău nici așa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru siriusblack98):

Presupun că nici conopida. happy

| siriusblack98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar murată îmi place.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, japonez. Insa ramane de vazut daca o sa iti si placa big grin

| Goete a răspuns:

In vaporera de la Thermomox, cu cartofi, morcovi, peste

| Freya1 a răspuns:

Nu suport acea legumă dezgustătoare si scarboasa.Nu stiu cu cineva poate sa mănânce având în vedere ce gust rau are.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu manînc asa ceva.

| Cristian84 a răspuns:

Imi faci si mie te rog

| zilog a răspuns:

Imi e scârbă de avogado și brocoli
MIE IMI PLACE PASTRAMA DE OAIE
și cârnații de pleșcoi asortați cu mici șî muștar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe băț.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sa-l manance altii! laughing

| StrongHeart a răspuns:

Pai in tigaie cu porumb, orez si alte legume.Stiu ca are un gust naspa, dar e sanatate curata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru StrongHeart):

Gust nașpa? Mie mi se pare foarte bun la gust...

| StrongHeart a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh,stii cum se spune, gusturile nu se discuta, ce mie mi se pare extraordinar poate tie ti se pare oribil si invers. happy

| eusuntqp222 a răspuns:

Ud

| Dddonkey a răspuns:

Daca nu it place broccoli, te-ai gandit vreodata ca poate nici el nu te place pe tine?

| MihaelaDart a răspuns:

Pentru a-i simți aroma îmi place mai mult să îl fac la abur ori fiert, servit cu un pic de ulei de măsline, sare și zeama de lămâie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MihaelaDart):

Exact așa l-am servit...numai că fără zeamă de lămâie.