Întrebare recomandată | CamiiBăă a întrebat:

Heii TPU! Cum va preparati voi sanvisurile? Cea mai gustoasa reteta

24 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Niciun sandvis nu e mai gustos decat mc puisorul

| dracu14 a răspuns:

Eu imi fac senvisurile cu paine prajita, cascaval normal pe care il tai eu, muschi tiganesc peste care adaug mujdei de usturoi(facut manual) si ketchup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://retete.acasa.ro/......43995.html eu asta il fac. :d si e delicios :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
SANDWICH
felii de paine (toast), margarina sau maioneza vegetala, 150 g. branza de soia (tofu), 2 rosii, 2 castraveti, sare.
Ungi felia de paine cu margarina sau maioneza, aranjezi deasupra felii subtiri de tofu, rondele de rosie si castravete, sarezi dupa gust, apoi asezi peste ele o alta felie de paine si repeti operatia, acoperind totul cu a treia felie. Tai apoi sandwich-ul, cu grija, pe diagonala, de doua ori, obtinand triunghiuri pe care le fixezi cu scobitori.
Te pup!

| gingergirl1 a răspuns:

Uff ce pofta mi-ati facu, si sunt la regim crying
Pai doua felii de paine, sunca, cascaval, unt si...cam atatwinking

| BassHunter13 a răspuns:

2 Feli de paine sunca, salam ce doresti ..Cascaval il pun la Presa si gata un sendvici bun cald si crocant!

| Okami23 a răspuns:

Cu ce gasesc in frigider

| Generalul a răspuns:

Vezi sa fii la zi cu Direct X-ul si driverele placii video

| Generalul a răspuns (pentru Generalul):

Scuze happy era pentru altcineva raspunsul tongue eu fac sandwichurile ori cu chifle de burger, ori cu paine normala la sandvichmaker. pun unt, salam, neaparat cascaval si ketchup

| Forev3rAlone a răspuns:

Normal.
Felie de paine, salam sau sunca [poate chiar amandoua], cascaval, sau branza topita, apoi iar felie de paine. happy

| Dinamovistul101 a răspuns:

Pt mine cel mai simplu e sa cumpar de la magazinul liceului, dar ma rog mai de mult puneam 2 felii de paine, cu o felie de parizer si una de cascaval.happy

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Rosi sunca branza toputa si daca vcrei unt intre doua feli de panine

| MariA00 a răspuns:

-1 bagheta de paine taiata in doua
-piept de pui la gratar condimentat cu sare si piper
-cascaval(trebuie pus pe pieptul de pui fierbinte> se va topi)
-sos de branza(optional)
-bacon prajit(optional)
-rosii
-salata verde
Trebuie sa-l incerci. Este cel mai bun sandwich. Nu este foarte simplu, dar este foarte bun. Merita!
Funda?

| CamiiBăă explică (pentru MariA00):

Da. happy

| MariA00 a răspuns (pentru CamiiBăă):

Iti place sandwichul meu?

| CamiiBăă explică (pentru MariA00):

Daa.Foarte mult happy. Numai ca eu nu am mai folosit bacon prajitwinking.

| MariA00 a răspuns (pentru CamiiBăă):

Nu are nimic. Este foarte bun si fara. Funda?

| Elllliiii a răspuns:

Deci, a mea e cea mai gustoasa, 2 felii de paine, 1 cub de branza topita, 2 felii de salam, si cartofi prajiti

| deya100 a răspuns:

2 felii de paine feliata
o felie de salam
o felie de branza topita sau cascaval

| LupulAlb a răspuns:

2felii paine toast, 1felie branza topita, sunca de praga, ketchup sau maioneza daca vrei.Iar apoi il bag la aparat.Si este foarte bun, si cald.

| Zenozethzety47 a răspuns:

Cele doua feli sa contina : ardei gras, mustar, 2 tipuri de sunca, cascaval topit, o felie rosie, niste masline taiate, branza,laughing Eu pun ce gasesc in frigider big grin si tot timpu rezulta ceva bun rolling on the floor

| Andreea404 a răspuns:

Iti trebuie :
-2 felii paine feliata;
-1 felie sunca ( ce vrei tu, mezel );
-Unt. Intinzi untul si adaugi sunca. E foarte simplu, dar foarte bun.