| Elena_Ichim_1981 a întrebat:

Hey am facut un colaj cu 4 prietene si vreau sa o pun pe facebook dar nu stiu ce status sa-mi pun ma puteti ajuta? Va rog dati-mi niste idei! dau fondita

Răspuns Câştigător
| Ragnarøk a răspuns:

Poti sa pui pasaje filozofice profunde precum "Noi stim multe dar nu stim nimic." sau "Noi suntem identice si diferite.''

Imi dai fondita, te rog momos?

1 răspuns:
| Nikeee9012 a răspuns:

Pai. Poti pune. "Prietenia adevarata este atunci cand cineva te iubeste cand tu uiti sa o faci" Sau... " Prietenii sunt cei mai importanti din viata mea." sau. "O zi in care nu rad, este o zi pierduta" nu stiu. Poti sa pui ce vrei. Si In caz ca vrei mai multe citate. Pot sa-ti recomandez o aplicatie. *We heart it* gasesti poze cu ce vrei tu. Citate. Animale. Tot. Sper ca te-am ajutat. Baftaa ❤