| rock231girl a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre Jamie Oliver ca bucatar?

6 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

E un tip simpatic si in opinia mea cel mai mare bucatar din lume, il urmaresc cand am timp si merita apreciathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Jamie Oliver, este un bucatar de nota 10, iar emisiunile lui sunt absolut incantatoare.Imi face placere sa le urmaresc de fiecare data.
Te pup!

| valentino52 a răspuns:

Jamie e mai mult cu produsele bio, din gradina, mancarea sanatoasa ceea ce e de apreciat. In schimb Gordon Ramsey e mult peste el. Mi se pare ca Jamie e prea plangacios cel putin impresia asta mi-a lasat-o dupa ce am urmarit emisiunea cand se duce in Statele Unite si incearca sa schimbe mancarea din scoli sa ii faca pe copii sa manance mai sanatos. In fiecare episod a plans ba ca celalalte bucatarese " au fost rele cu el", ba copii nu vor sa manance mancarea lui si nu il inteleg. De atunci nu il mai suport.

Răspuns utilizator avertizat
| Laaaaaaaaaw a răspuns:

E simpatic happy. Si gateste foartee bine drooling.

| alexandra691 a răspuns:

Cum se numeste cantecul de la sfarsitul fiecarei emisiuni?