| andreimazureac a întrebat:

ce parere aveti despre cursurile de pe EUROCOR.ro? m-ar interesa un curs de bucatar.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU au curs de bucătar, doar de Artă culinară - vezi linkul :
http://www.eurocor.ro/Cursuri_Arta_Culinara.htm

Oricum, NU sunt indicate cursurile lor ( în acest caz/domeniu ) deoarece tu ai NEVOIE de un curs în care să faci şi PRACTICĂ!
La ei NU este aşa ceva.

Eventual, precizează din ce localitate eşti şi vedem ce cursuri de bucătar găsim acolo.

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| supermarketuldefilme a răspuns:

Detin cursul numit ARTA CULINARA. Il gasesc foarte interesant, pe langa teorie contine si referiri la bucataria internationala, iar spre final iti arata cum se aranjeaza masa corect …
Daca ai dubii, iti recomand sa ceri lectia demonstrativa.

| iulianiasi a răspuns:

Faina idee