| anonim_4396 a întrebat:

Hey recomandati-mi o reteta de mincare rapida si gustoasa!
Mii foamehappy

Răspuns Câştigător
| Zuupass a răspuns:

Conteaza te apetit happy pai ai putea sa iti faci niste sandwich daca ai bani poti comanda niste pizza... daca un sandwich nu vrei atunci un ou(ochi) sau daca vrei sa slabesti o salata happy funda :3?

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

O pasteta:amesteca intr-un bol continutul unei conserve de peste in ulei cu 200 gr branza dulce, 50 de gr. de unt, sare si o ceapa mica taiata marunt.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Oua umplute. Fierbe ouale, curata-le, taie-le pe jumatate, scoate galbenusurile si freaca-le cu putina sare, piper si mustar iute/dulce. Umple albusurile cu pasta rezultata. Poti sa le mananci cu paine prajita.

| anutza a răspuns:

Poti incerca un sandwich, ochiuri, omleta, salata, de asemenea se gasesc la supermarket si multe semipreparate pe care doar pe pui cateva minute la microunde si sunt gata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Tocanita de cartofi, oua umplute, cartofi prajiti.
Te pup!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Www.mi-e lene.ro =)) daca ti-ar fi foame nu ai apela la net, ti-ai pregatii ceva si a papa, daca nu sti te pot invata eu

| K4sZz a răspuns:

Paste cu 3 feluri de cascaval sau o carne fripta ceva happy