| Popa_George_1996_u2Sd a întrebat:

Hey. Sunt anul 3 și ma gândeam sa ma mut în semestrul 2 din cămin ca sa îmi pot face licenta. Ideea e ca ma înțeleg foarte bine cu colegii ( 5 în camera) dar parca îmi cam scad notele de anul asta (pana acum am fost doar 4). Îmi vine asa greu sa ma despart de cămin, ca m-am atașat de el. Colegii cum am zis îs ok, dar se culca târziu (5-6 dimineata), nu fac cine știe ce gălăgie. Credeți ca e o idee buna sau am filme aiurea? Merci.

1 răspuns:
| alinadianaaa a răspuns:

Este mai bine pentru tine sa te muti singur deorece nu prea ai sa reusesti sa iti faci licenta la timp.Pentru viitorul tau lasati prietenii macar pentru o perioada de timp.