| radu169 a întrebat:

Imi pot alege colegii cu care o sa stau in camera de camin? Sunt in anul 1 la AC la Iasi!

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Vorbesti cu administratorul, normal ca trebuie sa ii dai niste bani, dar nu stiu daca mai merge metoda!

| JonSnow a răspuns:

Daca ii cunosti te duci la administratorul caminului cu ei si ii zici sa va mute pe toti 3 daca au camere libere. Ii dai si tu acolo de un suc cam asa se procedeaza la tgv si buc acum nu stiu cum este la Iasi. Bafta