| DeeaPuff a întrebat:

In curand este ziua mea si nu stiu ce bomboane sa cumpar pentru colegi. Adica nu vreau chokotoff pentru nimeni nu le manaca.As vrea sa aiba un pret convenabil.Ce imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| thevampirediaries5 a răspuns:

Milkaa ee super buna in forma de inimioara MAXIM 10 lei cutia

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

De ce bomboane? Schimba tu putin,, traditia''. Roag-o pe mama ta sa-ti faca o prajitura buna (cauta tu pe internet o reteta buna)Daca mama ta nu are timp, poti cumpara ceva.EU ti-as recomada de exemplu bomboanele rafaello.Sunt aspectoase, bune si usor de facut.
Daca vrei, iti dau reteta.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Eu cand ma duc sa iau bomboane pentru colegi ma duc la magazin, ma uit la ce pare mai bun (mai mult ma uit la cele care nu sunt romanesti ca cele romanesti sunt mai proaste), apoi privesc si pretul: daca e ieftin inseamna ca e prost si daca e scumb n-am bani.

| Foxyyyy a răspuns:

Merci,Rafaello,Heidi,Milka,Primola.

| alexandra2000ale a răspuns:

Laura, Milka, Toffife... Funda?

| maya00sel8cookie a răspuns:

Bomboane RomToff