| denylov3 a întrebat:

Buna in curand este ziua mea iar parintii au spus ca imi vor face cadou un telefon sa ma gandesc de care vreau.Imi sugerati vreunul vreau neaparat sa fiu cu touchscreen si sa aiba android p.s sa aiba un pret acesibil. Fundita la cel mai bun

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti putin si sa mai strangi bani ca sa-ti iei unul performant gen IPhone sau Samsung Galaxy SII, III.

| rap4us a răspuns:

Pai eu iti sugerez urmatoarele :Samsung Galaxy Mini(500 lei), LG Optimus L3(550 lei), Samsung Galaxy Pocket(450 lei), Samsung Galaxy Y(490 lei), Gyabite G Smart G1315(440 lei) si cam atat cred ca ar fi, restul sunt peste 800 lei. Sper ca te-am ajutat.

| denylov3 explică:

Am uitat sa precizez trebuie sa imi prelungesc abonamentul cu 2 ani (abonamentul e Delfin 7)

| TheonaBlood a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iti cumperi un smartphone, pentru ca daca il iei cu abonament pretul se reduce, si nu-ti va parea rau big grin! Un smartphone bun este Samsug Mini Galaxy II (fratele meu are varianta veche, dar poate pune o gramada de aplicatii pe el) si arata foarte coolwinking

| mihaelaavirvarei a răspuns:

Incearca un Samsung galaxy ace 5830, are o colega de.a mea de la scola, si vreau si eu sa imi cumpar unul tongue. La liber costa in jur de 1.000 de Ron (cred), iar la abonament la Orange costa este mai ieftin, dar depinde de abonamentul facut. Funda?

| katy2002 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S1, 2,3

| xlovekiss a răspuns:

Stockholm....SamsungGalaxyS3(din asta am euhappye foarte tare) iPhone4s,