| Shtefhy a întrebat:

Hey TPU.
Știți cum se scoate mirosul de transpirație din haine? Ma refer la tricouri.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune-le la spalat cu detergent si 2 linguri de bicarbonat de sodiu.

| Adry05 a răspuns:

Le... speli?!

| Bondarel99 a răspuns:

Daca folosesti un program mai lung de spalare si o temperatura mai mare si pui detergent si balsam nu are cum sa mai ramana vreun miros neplacut.

| Raducons a răspuns:

Trebuie spalate iti dai seama, nu ai cum altfel.Le speli cu detergent si gata.

| Shtefhy explică (pentru Raducons):

Nu merge. Am încercat

| Raducons a răspuns (pentru Shtefhy):

Miros de transpiratie nu poate fi, se duce dupa spalare. Pune le in masina de spalat este imposibil sa se mai pastreze vreun miros dupa

| iosanescu a răspuns (pentru Shtefhy):

Depinde cu ce le speli, cat de impregnate sunt.
Le ti la inmuiat cateva ore in bicarbonat cu otet, de fiecare data inainte de spalare.

| ThyDoom a răspuns:

Prin simpla spălare.