| OitaZburdalnica a întrebat:

trec cls a V-a si imi place gatitul. am facut pana acum clatite si tort dar parintii au facut clatitele in tigaie / mi-au bagat aluatul in cuptor, in rest le-am facut singur, si as vrea sa invat sa manuiesc cuptorul si sa invat macar sa pot face clatite in tigaie.Cine are niste sfaturi este binevenit! Fundita!

Răspuns Câştigător
| cudlles a răspuns:

Spune-le parintilor tai sa te invete si pe tine sa gatesti sau daca n-au timp stai si tu si uitate la ei cum gatesc si poate prinzi ceva.Dar daca vrei sa devii bucatar vorbeste cu parinti tai daca vor cand vei fi mai mare sa mergi la liceul Viilor pe profilul turism si alimentatie specialitatea tehnician in gastronomie si acolo vei invata gastronomie.Bafta!