| cristinabya a întrebat:

Vroiam sa fac in seara asta niste cake pops. Si m am gandit eu la o reteta mai simpla dar nu stiu daca e buna. Vroiam sa cumpar rulada, prajitura de aia ( 7 days) mare si sa o,, pisezmm cu furculita pana se face asa un fel de aluat care sa modelez bilute cu mana, le pun la frigider, topesc ciocolata si dupa pun putina pe varful scobitoarei ( sau batului de acadea) si infig in biluta aceea. SI dupa o invelesc in intregime in ciocolata. Ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deja gata, mi ai facut poftă,laughing pe la cit vin? Vrei si masaj? Ce virstă ai si de unde esti?

7 răspunsuri:
| cristinabya explică (pentru CristiDinBucuresti):

=) =) rolling on the floor)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru cristinabya):

Deci citi ani ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Vrei masaj? laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, sarutari de minuțe si de piciorușelaughing