| Nita_Ramona_1982 a întrebat:

In Bucuresti, unde gasesc cele mai bune produse traditionale romanesti, fara chimicale sau conservanti?

8 răspunsuri:
| TokyoGirl a răspuns:

E o chestie misto Cutia Taranului (http://bhudeva.org/cutia/) E super! Coomanzi ce vrei acasa si sti ca sunt facute la tara! desigur sunt proaspete si bune! Eu am incercat!:D

| Nita_Ramona_1982 explică (pentru TokyoGirl):

Super! Nu stiam de ei, dar imi place ce vad pe site! Multumesc mult! Ceva de genul asta cautam!

| Brokestarr a răspuns (pentru Nita_Ramona_1982):

Alege rasp castigator plz!

| Brokestarr a răspuns:

Kaufland.....acolo sunt produse romanesti, proaspete si ieftine! sper ca te-am ajutat! funda?

| Nita_Ramona_1982 explică (pentru Brokestarr):

Nu ma intereseaza ieftin, ma intereseaza sa fie bun, fara chimicale, conservanti sau E-uri. happy merci!

| Brokestarr a răspuns (pentru Nita_Ramona_1982):

Pai la kaufland acolo sunt numai produse de buna calitate si fara e-uri

| Iamandi_Gabriel_1988 a răspuns:

La mol

| Dario_Anthonny_1987 a răspuns:

Stiu si eu un loc, mai degraba un site www.bioportal.ro de unde poti comanda produse traditionale romanesti. Au tot felul de bunatati! Eu am luat de mai multe ori de la ei si am fost foarte multumit si de produse si de servicii, mai ales ca comanda este si cu livrare la domiciliu! Va recomand!