| anonim_4396 a întrebat:

In sfarsit o sa-mi iau mircowave! Ce pot sa fac cu el in afara sa reincalzesc chestii sau sa-l fac sa explodeze cu metal?

Mentionez ca eram sarcastic la faza cu metalul

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mircowave?
iti picau degetele daca scriai cuptor cu microunde?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti dus cu pluta, cum sa l faci sa explodeze? Nu i ti dai seama ce pățesti daca faci asa ceva? Te poti ranii grav de tot.

| TCosminn a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cum sa fie dus cu pluta? E dus cu microundele.

| Adry05 a răspuns:

Sa faci popcorn d-ala la punga. laughing Eu in general numa pentru asta il folosesc ca e f nesanatoasa mancarea incalzita la el + ca ii da un gust groaznic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost in vizita la o ruda de.a mea mai bogata care avea un cuptor dintr.acesta de care spui tu si, vrand sa ma impresioneze, mi.a facut cartofi copti in el.E clar ca m.a impresionat, obisnuita fiind sa-mi coc cartofii in jar.
Daca ar fi la reducere, mi.as lua si eu unul pentru a.mi dezgheta iarna picioarele mai repede.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu functioneaza cu usa deschisa. Pentru picioarele tale, ma refer.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Ma refeream la picioare de porc, nu.mi permit sa le iau proaspete si.mi plac foarte mult cu cartofi si cimbru.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Citez „Daca ar fi la reducere, mi.as lua si eu unul pentru a.mi dezgheta iarna picioarele mai repede". Este text luat din comentariul tau de acum 5 ore. Asa apare ora aici. Intrebarea mea pentru tine este :
- AI PICIOARE DE PORC?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Doar adn.ul asemanator.Treaba este ca o data facuta plata, imi apartin, nu?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ti-am raspuns oarecum serios. Daca tu ai luat-o in băscălie e problema ta.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

In sfarsit?! Asta inseamna ca ti l-ai dorit. Atunci, cum de nu stii ce sa faci cu el? Este bun doar pentru incalzit mincarea.

| Claudiu1905 a răspuns:

Trebuie sa stii multe despre gatit ca sa incepi sa folosesti microwave, sper ca nu l-ai cumparat deja

| TCosminn a răspuns:

O sa iti iei de fapt un microucigator de particule. Iti fac o sugestie, cand o sa il iei pune apa in el si incalzeste apa, las-o la racit si pune-o la o planta timp de o saptamana, doua. O sa vezi daca planta traieste sau moare. Si daca moare de ce?