| TashaUhm a întrebat:

Key hei`!(:
Dupa cum bine stiti de pe 1 pana pe 5 este "Scoala altfel".
La mine la scoala se organizeaza un "bufet" ca sa-i zic asa. in care. noi trebuie sa aducem ce vrem noi!
Si acum, iata intrebarea mea!
Stiti vreo reteta de prajituri, gustoase si totusi usor de facut?
As fi vrut sa fac tiramusu` doar ca, deja s-au "adonat" vreo3 persoane la aceasta reteta!

Va rog sa ma scuzati daca am gresit categoria, doar ca la "gastonomie" cam bate vantul!

Fundita`!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Buna! Si eu voi face acelasi lucru cu colegii mei. Noi vom face tarte cu fructe, un tort cu ciocolata si altul cu fructe, macarons, briose si "fulg de nea". Succes si pofta buna!

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TashaUhm):

Ok! mami