| GabrielGL a întrebat:

La masina de cafea ce apa folositi, ce apa e recomandata (nu spuneti cea de la canal va rog)

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De robinet, nu de canal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la canal clar, dar cea de la robinet filtrata da

| mihai69 a răspuns:

Evident că nu de la canal.
De la robinet.

| Simpatic a răspuns:

Apa rece de izvor nici de mandre nu mi-e dorwinking

| gabicoo a răspuns:

Aia de la canal o folosesc dragii noștri conducători și unii useri TPU.

Dacă stai într-un oraș cu o rețea de apă serioasă cea mai buna este apa potabilă de la robinet - filtrată (îți cumperi o cană de filtrare).

| carevaescu a răspuns:

Apă de robinet filtrată

| Design2021 a răspuns:

Eu folosesc apa plata tot timpul.

| Teolino321 a răspuns:

Eu unul foloses apă Fiji din vulcanul cu același nume care a fost filtrată prin pietrele muntelui. 1 litru din această apă costă 16 lei daca o cumperi din Bahrain, cafeaua iese la fel de proasta ca cea cu apă de la robinet dar îmi place să mint invitații acești chiar indicându-și ca acea cafea este scumpă