| anika19980514 a întrebat:

Ma poate invata vreo fata / femeie cum sa procedez pentru a taia / sacrifica o rata
si un ratoi in balcon? Va multumesc si o sa va scriu cum m-am descurcat.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu de ce ai vrea sfaturi de la fete/femei neaparat caci aici este si domeniu de barbati...
iti pot spune insa ca daca nu esti facuta pentru asta, nu vei reusi happy
si nu recomand in balcon!

sa vedem ce spun cei si cele care au facut asta de zeci sau sute de ori, eu unul am taiat de cateva ori si nu imi mai trebuie laughing

nu ma pot pronunta referitor la speta ta, pentru ca nu am facut asta in casa, nici tie nu-ti recomand!

| Dragobeta a răspuns:

In balcon? In nici un caz. Poate prin spatele blocului daca nu sunt probleme cu vecinii.