| DanielIlie a întrebat:

Masina de spalat rufe cu incarcare normala sau verticala? O marca in top? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| NoisyLight a răspuns:

Electrolux, cu încărcare pe sus. Cei mai buni în branșa dedicată electrocasnicelor.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Eu am cu incarcare verticala de la Whirlpool si nu am fost dezamagit. :-D

| Balalau95 a răspuns:

Incarcare "normala" orizontala
cea verticala, daca e standard si nu work-around (am vazut care aveau incarcare verticala, dar rufele erau rotite tot orizontal, iar (cum balarii se numeste ca habar nu am) oala in care ajungeau rufele se putea desface intr-o parte si asa se incarca vertical) are ca problema ca inoada rufele, pentru ca rufele nu se misca, cazand unele peste altele ci sunt invartite de o elice care e dedesubt
https://www.emag.ro/......g,star-5/c
Beko am inteles ca sunt cei mai buni;)