| βeĺBŷŷ a întrebat:

Ca marca de masini de spalat (rufe) care este cea mai buna marca si de ce?
Va rog sa-mi raspundeti.
Multumesc anticipat +FUNDITA!

4 răspunsuri:
| dany2696 a răspuns:

Depinde la ce aspect te referi. Viteza de rotatie, capacitatea de incarcare, zgomotul produs, randamentul pe care il ofera si tot asa...

Eu am acasa Whirlpool (clasa A, 11 programe, 1200rpm) si spun ca ar fi bun pentru ca prezinta 2 avantaje: consum de energie electrica redus si eficienta de spalare excelenta. Indesit-urile am inteles ca sunt exagerat de galagioase.

| βeĺBŷŷ explică (pentru dany2696):

Dar Bosch?

| dany2696 a răspuns (pentru βeĺBŷŷ):

E destul de ok...

| antoniab15 a răspuns:

Eu am acasa arctic si o am demult ii foarte buna are sa-ti reglezi apa si are o multime de butoane pentru haine de la delicate la sintetice+spalari rapide, uscare, etc.Eu o am de peste 3 ani si nu s-a stricat niciodatawinkingdar daca vrei si masinile ZANUSSI sunt foarte foarte bunewinking. Sper ca te-am ajutat:*FUNDApuppy dog eyes!