| firu a întrebat:

Masina de spalat se invarte pe programul de centrifugare, dar pe programe de spalare baga apa si nu invarte

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca un alt program de spalare automat, care contine atat spalare cat si centrifugare.

Daca nici acela nu merge, chemat un depanator de masini de spalat, specializat pe marca masinii de spalat.

| sierra1 a răspuns:

Dă-ne adresa, să trimitem pe cineva!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Incearca sa evacuezi apa din ea mai intii... nu ai nevoie de instalator pentru asta.

| ReddY25 a răspuns:

Apeleaza la un instalator

| blackann a răspuns:

Cheama un instalator, am patit si eu asta si deodata a explodat toata apa in casa. Poate fi de la cablul din spate sau o problema a masinii de spalat. Poti suna la garantie inainte sa chemi instalatorul, poate s-au mai intalnit cu problema asta. Eu n-am facut-o si dupa a trebuit sa renovez.

| IceRope a răspuns:

Posibil probleme cu evacuarea apei reziduale. http://www.reparatii-masina-spalat.com/......ome-4.html