| anonim_4396 a întrebat:

MI-a venit foame si nu stiu ce sa mananc Ajutati-ma va rog, cu niste feluri de mancare. fundita

8 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Cartofi pai, piure, ouă ochiuri, omletă cu ardei gras, mărar, roşii, caşcaval ras şi şuncă prăjită / salam, friptură la grătar, sălăţică de roşii cu ceapă şi brânză / caşcaval pe o farfurie, alături, un iaurt, fructe, legume, salată orientală. Poftă bună! happy

| Farcas a răspuns:

Pai daca tot e dimineata mananca ceva pentru pranz cum ar fi: oua ochiuri, ceva legume cu salam sau sunca si branza, paine cu margarina sau pateu. Ahh ca mi s-a facut si mie foame. Pofta buna!

| 1235678907452352 a răspuns:

Mamaligalaughing

| Flav a răspuns:

Soric, soric, soric. Ai soric? Vreau soric!

| DiDi a răspuns:

Cartofi pai, usor de facut si gustosi.happy

| BRG a răspuns:

O shaorma, s-au o salată de vinete cu roşii.

| Anonoim a răspuns:

O pizza de casa pai niste spaghete cu sos gasesti mii de sosuri pe net preferatu meu e carbonara pentru desert niste papanasi pote niste clatite(poti pune si dulceza sau sa faci ceva gen shaurma) poti incerca si un tiramisu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti manca niste bataie sora cu moartea! Sunt sigur ca te vei satura laughing Ai si tu niste probleme de viata, de mi se umplu boxerii de lacrimi! laughing