| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Sunt cam mofturoasa la mancare, si nu mai stiu ce sa mananc! laughing) big grin. Plus ca imii place doar carnea de pui. Dati-mi va rog niste feluri de mancare/retete mai... Originale? Adica ce sa mananc si cum sa fac ca sa nu mai fiu atat de mofturoasa. big grin

2 răspunsuri:
| Ben00 a răspuns:

Pai puii 3D sunt in general buni. Dupa ce decongelezi, lasa cu niste vegeta, usturoi, si alte condimente in frigider vreo 12-24 ore. Si pe urma faci friptura cum vrei, tigaie, ceaun, cuptor. Daca pui intr-o tava la cuptor, poti sa pui pe niste felii de cartofi, morcovi. Si lasi la foc nu prea tare. Daca ai mai mult timp, poti sa te iei si de retete mai sofisticate.