| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat de pe net un hanorac cu câteva mărimi mai mare din greseala. Se poate face ceva sa fie mai mic? Ma refer sa il bag in apa sau ceva sa fie mai mic sau sa il cos cumva sa fie mai mic? Ca nu il pot da inapoi la magazin.

2 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cea mai mare prostie pe care o fac oamenii in general este acceia de a cumpara de pe net haine fara ca macar sa le probeze pentru ca nu au cum, deci cu alte cuvinte ai dat banii degeaba pe hanorac ca acum nu iti invine e prea mare asa ca sa fi sanatos.

| ℓαυяα a răspuns:

Nu îl poți returna și sa îți trimita un hanorac cu măsura ta?