| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un hanorac fain pe olx da e purtat, as risca sa iau vreo boala? Daca il spal exista un risc minim sa contactez o boala? Voi ati cumparat vreodata haine purtate de pe publi24, olx? In magazin costa triplu acel hanorac nu imi permit.

Răspuns Câştigător
| wowmentol2 a răspuns:

Odata ce-l speli nu ai nici o problema, e acelasi lucru ca si cu hainele de la sh

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Poti sa duci hainele la preot ca sa le sfinteasca, sa indeparteze duhurile necuratewinking!

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu ma asteptam la un astfel de raspuns happy nu-i rea ideea, oricum trebuie sa merg la preot

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Incercarea moarte n-are! Cu placere happy!

| alina2k18 a răspuns:

Spala-l cu dezinfectant de haine si o sa fie ok.
https://carrefour.ro/......9-11503604