| anonim_4396 a întrebat:

A mai cumparat cineva de pe site-ul celor de la Musette? Va rog sa-mi spuneti catusi de putin despre calitatea produselor, deoarece am fost in magazin, dar nu aveau marimi pentru un anumit model si mi-au recomandat sa-i achizitionez online. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AlinaInk a răspuns:

Calitatea online este aceeasi cu cea din magazin, daca ai vazut produsul si iti place nu poti avea surprize.

| RO2002 a răspuns (pentru AlinaInk):

Multumesc de raspuns. Cred ca o sa dau comanda si sper sa nu fie probleme. Multumesc inca o data.

1 răspuns: