| Hyung17 a întrebat:

Mi-e foameee, ce sa imi fac de mancare? ( ceva care sa fie gata repede )

14 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca ai ceva carne de pasare, fa-ti o supa/un snitel/ oua cu cartofi.
O salata orientala.
Ce materii prime ai la indemana?
O zi buna happy

| RAY a răspuns:

Seara evita proteine, seara e bine sa manci carbohidtrati gen un fruct

suntserios
| suntserios a răspuns:

Paste

| lpavel a răspuns:

Omleta, ochiuri... happy

| R0R0 a răspuns:

Un sandviș

| dragosbogdan001 a răspuns:

Fa si tu un cartof prajit sau gateste un ou. Sau daca vrei rapid de tot, fa un sandwich. Dar cred ca daca era sa astepti pana primesti raspuns la intrebarea asta, mureai de foame laughing

| DanielDanny a răspuns:

Mug cake pentru desert daca ai cuptor cu microunde:
1-2 lingura cacao
1 lingura ulei
1 lingurita praf de copt
2-3 linguri zahar
4 linguri faina
apa pana se face o pasta mai groasa
pui la cuptor cu microunde intr-o cana ceramica sau plastic rezistent la caldura mare: 2min la 800W sau 3 min la 700W... Eu am minim, mediu si maxim si pun 3min la maxim.

| MadagasHardwell a răspuns:

Pateu pe paine

| Hyung17 explică:

Mulțam!

| Black00 a răspuns:

Cartofi laughing))) maggi supa la plic... ceai cu dulceata laughing
ce vrei

| Mindilica a răspuns:

Ceva rapid nu poate fi decat omleta cu ingrediente diverse sau paine prajita data prin ou.

| larisa6436 a răspuns:

Fa un sandwich cu salam, salata, cascaval,... imi ploua in gura! laughing)

| LunaLuna a răspuns:

Cumpara ceva gata gătit sau mănâncă un hamburger laughing