| Oanarry a întrebat:

O mica intrebare unica, pe care sunt convinsa ca nu ati mai auzit-o, dar am facut curatenie, si nu stiu ce sa depozitez in coltarul de la bucatarie. Deci... Aveti coltar in bucatarie? ce tineti acolo?big grin In afara de pungi...tongue

Răspuns Câştigător
| Dedelyna a răspuns:

Prosoape si painea, plasi. cam atat

| Oanarry explică (pentru Dedelyna):

Mersiiiii mult!:* O sa pun prosoape normale si de hartie:big grin, ca si-asa indopam dulapul cu prosoape big grin (unde le tineam pe alea de baie le tineam si pe alea de bucatarie) Mersi mersi mersii:*

| Oanarry explică (pentru Dedelyna):

Painea nu prea imi vine sa o tin acolo, data fiind fosta utilitate a spatiului. Te pup!

| Dedelyna a răspuns (pentru Oanarry):

Nu ai pentru. ce! :*:*

7 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cel ce a creat proiectul pentru acest mobilier precis s-a gandit si la utilitatea coltarului, dar mai ales ca sa dea "bine"...
De regula este un spatiu "mort"...
Gandeste-te la cei ce au canapele cu coltar.
Cum faci curatenie in spatele coltarului?
Cu greu...
Asa ca bine ca i-ai gasit o utilitate, tu sau ai tai.
Bravo!

| Oanarry explică (pentru zdrangoi):

Pai eu am canapea cu coltar si in bucatarie si in sufragerie...eu fac totul in casa, ca suntem doar eu si iubitul.iar inainte acolo erau tot felul de lucruri ale socrului meu, care s-a mutat-fire, sarme, beculete de craciun, toate prostiile, si intr-o parte am pus pungi, iar o parte a ramas goala. Ma gandeam sa pun recipientele din plastic, ca mai vin musafiri, si ca o fata buna ce sunt le dau si la pachetlaughing). Ms pentru compliment! As vrea eu sa am ajutorul mamei, dar nah...fiecare cu ale lui happy

| VadTot a răspuns:

Ziare Vechi reviste.O Comoara cevalaughing

| AddaSunnii a răspuns:

Vara- papucii de iarnă. Iarna- papucii de vară. Unelte..haine groase.