| bugnarueduard a întrebat:

Salut, am o mica problema. Nu stiu cum am reusit, sa ard coltarul din camera cu tigara si prin urmare s-a facut o gaurica de ~1 cm diametru.Cum as putea sa o maschez sau de unde as putea sa iau ceva care sa ma ajute sa fac asta?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Piele sau textil?

| bugnarueduard explică (pentru Frank51):

Textil

| Frank51 a răspuns (pentru bugnarueduard):

Singura modalitate este sa cosi o bucatica mica din acelasi material, pe locul respectiv. Sau eventual, poti sa cosi un nasture, sau ceva funny.

| gheorghe699 a răspuns:

Este simplu, daca gaura este asa mica, te uiti dedesubt, la o margine interioara a coltarului si gasesti material din aceiasi culoare, si il refaci ..gasesti la margini, undeceste intors, festonat etc