| Pitigoi100 a întrebat:

Obesitex este bun pentru slăbit?
P. S.

Răspuns Câştigător
| dbigiu84 a răspuns:

Poti sa citesti prospectul sau sa te documentezi cum functioneaza.Majoritatea produselor pentru slabit sunt nefolositoare.Un supliment alimentar care sa te faca sa slabesti ar trebui sa arda grasimea, oricum cel mai ok ar fi sa faci sport zilnic si sa nu mananci fast-food sau sa bei sucuri.
Iti urez bafta! Funda?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu incerca sa slabesti cu prostii de pastile, care pacales si imbolnavesc organismul. Si nici nu stii ce efecte au pe corpul tau. Vrei sa fii cobai?
Cea mai buna slabire este cea naturala obtinuta din sport si dieta recomandata de medic specialist/nutritionist in urma unor analize.
Eu pot slabi cu oesitex iar xulescu nu, ce merge la mine nu merge la tine, ce merge la cutare nu merge la mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, vorbeste cu un medic nutritionist. Fasolea rosie inhiba apetitul daca ti-e pofta. Fara produse de patiserie sarate sau dulci, doar 2 felii de paine integrala pe zi, ulei deloc sau putin. Prajelile ingrasa, dulciurile si fainoasele la fel. Mierea ingrasa, fructele ingrasa mai putin. E mult de spus.