| Nousername a întrebat:

Peste cateva zile e ziua bunicii mele si o iubesc foarte mult. I-am luat un parfum si ma gandeam sa ii mai i-au un plover. Ce ziceti? Voi ce i-at lua bunicii voastre?

Răspuns Câştigător
| alexush a răspuns:

Bai...eu trebuie sa ii fac un ciumaj ca i-am rupt ciumagulaughingsi era facut de tataie.eu i-as face o poza si as face un tablou mare cu ea. ceva gen.1mp sa fie tablou.si asta o fac.si sa nuuit si de ciumag.tonguela multi ani bunicii tale>big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei un buchet de flori...lalele day dreaming florile ei preferate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand cati ani are si eu i-as lua parfum si un costum frumos.

| Onutsu a răspuns:

Eu zic sa-i iei ceva ce ii ramane amintire, ceva semnificativ, frumos, placut. Ceva care o reprezinta si ii place. Succes si la multi ani bunicii tale si tuturor bunicilor ca fac cele mai bune placinta moama moama big grin!