| andreeadeeaunicutssa a întrebat:

Peste cateva zile e ziua mamei si a fratelui meu nu stiu ce cadou sa le fac ma gandeam mamei mele un buchet de flori si fratelui meu un parfum spuneti-mi va rog ce cadouri sa aleg dar mai ieftine msss! ♥♥

Răspuns Câştigător
| HinataYuno a răspuns:

Mamei tale ai putea sa ii iei si o ciocolata(daca nu e diabetica, dar totusi exista si ciocolata pentru diabetici) si buchetul de flori, iar fratelui tau un parfum si o bluza/o camasa la moda.Nu vei iesi scump si sigur le va placea.Bafta cu alegerea cadourilor si distractie la petrecere!

6 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Eu i-as lua si o poza cu familia pe langa buchetul de flori (rama poti sa o faci chiar tu si te poti inspira din tutorialele de oe internet). Iar la fratele tau i-as face o bratara barbateasca hand made pentru ca parfumuri sigur o sa mai primeasca si in plus, parfumurile nu raman amintire.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Nu conteaza cadoul, ci gestul, oricum ai ales bine de la bun inceput, in familie mereu cadourile vor fi pe locul al2-lea...

| Mytsaa a răspuns:

Mamei ii poti lua un buchet de flori si o cutie cu bomboane iar fratelui tau ceva vestimentar.

| kmidodo a răspuns:

Era bine sa le spui varsta. Florile sunt mereu un cadou potrivit.Ieftin? O floare. Eventual si 2 -3savarine.Fratelui un deo AXE. Miros superb si sunt mai ieftine ca un parfum.

| andreeadeeaunicutssa explică:

Multumesc mult pentru toate rasp