Întrebare recomandată | Madalinaale a întrebat:

Peste o saptamna o sa ajunga.mama acasa. dupa 4 luni de mun a in italia.as vrea sa imi dati niste sfaturi cum.sa o astept acasa si cu ce mancare :prajituri,,,...

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ma bucur pentru entuziasmul tau si emotia revederii cu fiinta cea mai draga happy
Un buchet de trandafiri si imensa imbratisare insotita de un Te iubesc si ce dor mi-a fost, va face cat N surprize.
Ar fi bine sa ii pregatiti felul de mancare preferat de ea/dulcele preferat...
Mai bine traiti momentul si lasati ca totul sa decurga normal, si iti garantez ca vor veni idei ce sa faceti impreuna.
O zi buna sa ai si sa te bucuri de revedere cu cea care ti-a dat viata!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ar fi frumos sa-i faci/faceti un tort micut pe care sa scrie "Bine ai venit! Te iubesc/iubim" si un buchet de flori.
Categorie gresita.

| Eastwood a răspuns:

Sunt si eu de acord cu un buchetel de flori si un tort frumos aranjat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

n-are importanță cu ce o aștepți, va fi fericită oricum că ajunge acasă și te vede.

| EduardMarian27 a răspuns:

Fai un tort cu bun venit acasa si decoreaza camera cu baloane chesti din astea

| xXGirl4WinxX a răspuns:

Du-te pe situl acesta:www.laurasava.ro
Sunt bunatati acolo! Miaam