| anonim_4396 a întrebat:

A venit la noi un prieten al unchiului meu si vineri pleaca la el si tot acolo s-a dus si varul meu si se va duce si un unchi din Italia.As vrea sa merg si eu, dar am ff multe teme si mi-e teama ca nu le termin pana saptamana care vine, tinand cont ca acolo e baiatul pe care il plac si as vrea tare mult sa-l revad (apropo merg fara parinti) este departe din Bucuresti si nu stiu daca sa raman sau sa plec.PLS raspundeti repede...astept niste sfaturi

2 răspunsuri:
| roksy a răspuns:

du-te traieste clipa! in locul tau eu as pleca

| MANDY_2679 a răspuns:

Ia-ti caietele de teme cu tine si cand nu ai ce face mai completeazalaughingdar...la anul nu uita sa le faci pana pe vremea astahappymacar scapi de o grija... loogiccc:p DU-TE! decat sa regretibatting eyelashes