| MADALINAAAA a întrebat:

Peste tot gasesti numai retete de slabit. dar nicaieri pentru ingrasat.am 1.80-1.81 si 60 de kg...nu sunt f slaba, dar as vrea sa mai pun cv pe picioare, mai ales ca vine vara...stiti vreo reteta care a dat rezultate? trebuie sa fac si sport, pentru a acumula cateva kg? de obicei cat ma ingras intr-o luna, pot slabi in 3 zile, dk in acele zile sunt mai obosita si nu prea mananc...mersi:*

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Mananca sanatos si la mese regulate, dimineata, pranz, seara, consuma zilnic fructe proaspete, mananca dulce, ceva putin da bun, dupa preferinta, consuma cel putin doi litri de apa pe zi, zilnic cel putin 30 de minute fa miscare, gandeste pozitiv in privinta acestei dorinte, nu te stresa, sa iti placa asa cum arati, si succesul e de partea ta, succes...

5 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Si eu sunt slaba, as vrea sa pun si eu ceva pe picioare doar. vreau sa merg la aerobic pentru tonificarea musculaturii, incerc sa mananc de cel putin 3 ori pe zi consistent, sa beau multa apa si sa ma relaxezhappy

| mami a răspuns:

Pune-te pe paste fainoase si dulciuri dar nu uita sa te hidratezi

| ioanaa a răspuns:

Mai bine mergi la sala, si mai pui masa muscularawinking
Si ai grija ce mananci, sa nu-ti creasca glicemia sau colesterolul, in speranta ca tu te vei ingrasa.
Si eu vreau sa ma mai ingras, daca tu reusesti, sa ne spui si noua cum ai facut. Pupici.

| catalina_2916 a răspuns:

Serveste zilnic cele 3 mese cu gustari intre el.manak alimente q multe calorii, dar nici in exces k te vei imbolnavii j poate vei acumula celulita laughing si nu consuma apa in timpul mesei...succes!:*

| lily1970 a răspuns:

NU-TI DORII SA FII GRASA NICIODATA!
NU-TI POTI DA SEAMA CE NOROCOSI SUNT CEI CARE NU SE INGRASA SI POT MANCA ORICE SAU SA POTI DA JOS KG.CAND VREI...