| boyz a întrebat:

Preturi exagerate la pus curent la o baracuta in oras ce parere aveti de pretul de 2.000 ron pentru nu stiu ce taxa si 3.600 pentru a trage un fir de la stalp si impamantarea, in total 5.600 de lei ca sa trag curent ce parere aveti, pot face ceva sa fie mai ieftin?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Din păcate, nu.

| dullcat a răspuns:

Din pacate, nu.

| katin a răspuns:

Nu conteaza baracuta ci lucrarea. Lungimea cablurilor (pana la baracuta ta), etc. Ei tot atat lucreaza si tot atatea materiale baga indiferent ce ai tu la capat. In interior, te priveste.