| Bogdannn2004 a întrebat:

Pudra de Cacao e sanatoasa? Imi pun mereu dimineata in terci de ovaz, are 25g pudra pun 10g de pudra in terci.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Furnicuta000 a răspuns:

Normal.
Cacaoa e sanatoasa, dar sa nu iti iei din aia ieftina. Cea mai calitatativa cacao din Romania e cea de la Zian dar daca nu o gasesti sa stii ca cea de la dr oetker e foarte buna (aia neagra in cutie mai scumpa, nu aia maro in plic).

| Sonia822 a răspuns:

E sanatoasa daca e Eco... daca provinde din arborele de cacao. Dar la cat iti pui, ebuna si aia pe care o folosesti. Nu e cacaua un ingredient periculos, indiferent de provenienta ei

Răspuns utilizator avertizat