| ibaal a întrebat:

Recomanda cineva niste lumanari parfumate!? Cu exeptia celor de la yankee... Am luat unele de la Jumbo, dar sunt teeeapa rau! crying
Multumesc!
Seara buna!

4 răspunsuri:
| Paula2018 a răspuns:

Și eu îs fană lumânări parfumate, din păcate in afara de yankee nu am găsit nimic. Sunt in Pepco, miros demențial, pana le aprinzi, pe urma... eu mi-am luat de alea mici aromate și pun uleiuri, dacă te ajuta...

| ibaal explică (pentru Paula2018):

Sotia mea tot ia de la yankee laughing
dar,sunt cam scumpe, zicea ea ca nu gaseste ceva mai bunlaughing
am zis ca gasesc eu o varianta mai ieftinalaughing
Am luat de la jumbo, dar, praf laughing
si are dreptate, parca miros a mortstraight face mai ales cand le stingi...

| Paula2018 a răspuns (pentru ibaal):

Exact. Deci aici, soția ta cam are dreptate. Eu am renunțat, îs prea scumpe. Și atunci m-am reprofilat pe uleiuri care sunt mai accesibile.

| Amyah a răspuns:

Uite aici https://tekushop.ro