| digitall a întrebat:

Sall m-am apucat de un regim al meu mananc mai putina paine si de la ora 7 numai mananc si il tin de vreo luna insa pana acum l-am tinut si am slabit cateva kg. Dar insa de cateva zile am inceput sa mananc iarasi mai mult adica mi se face foame des... cemi spuneti sa fac? Plzz spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Este normal sa nu slabesti f mult, atata timp cat nu te infometezi. Asa e si recomandat, sa slabesti treptat pentru ca organismul sa nu sufere modificari bruste. Daca slabirea e in timp, corpul se va obisnui si iti vei pastra silueta si dupa regim. Inlocuieste painea normala cu cea de secara, e sanatoasa, e satioasa si nu vei putea manca mai mult de 2-3 feliute. Bea mai multa apa, mananca mere(au calorii negative), adica ard mai multe calorii decat au ele, manaca cereale integrale, dau satietate un timp mai lung si isi elibereaza energia treptat. Bafta!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ombladon a răspuns:

Inainte sa mananci, bea 2 pahare cu apa!

| BiaD a răspuns:

Să faci sport!