| RazvanRzv a întrebat:

Salut, Am nevoie de un regim care sa dea randament pentru o persoana care nu depune efort fizic, mai sedimentara sa zic asa. De asemenea doresc sa fie si ieftin... Perosana are 180 cm si in jur de 140 kg. Vreau un regim nu un sfat de genul mananca fructe! Cine imi va oferi un regim bun are FUNDA!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| risa13morgan a răspuns:

E imposibil fără efort pentru o persoana cu aceste mărime trebuie făcute abdomene pentru ca stomacul sa se micșoreze și în legătura cu dieta încearcă-o pe cea cu supa de varza sau cea cu grepfrut și bea multa limonada