| mafiot1 a întrebat:

Salut.Am primit un tricou de la un Youtuber si este de la Stanley/Stella si este din Bumbac 100% Organic si as dori sa stiu cu ce solutii sau la ce temperatura sa il spal si daca are ceva daca il bag in masina de spalat cu alte rufe deoarece nu vreau sa se stearga logo-ul Youtuberu-ui.Mai am o intrebare si anume:Cati ani rezista un scris sau o cana din ceramica? Multumesc!

3 răspunsuri:
| ƘЭлT a răspuns:

Vezi daca are pe eticheta temperatura de spalare sau daca trebuie spalat la mana sau la masina.

| LuizaRSD a răspuns:

Buna, maxim 50 de grade, nu nu are nimic daca il bagi cu haine, doar sa nu se decoloreze, daca e culoare deschisă.
La cana din ceramica, nu se deteriorează daca nu o spargi.

| Comentator a răspuns:

1 nu stiu
2 pana se sparge